E-kitap ve Online Sınav Sistemi

Muğla Menteşe Sürücü Kurs merkezimize kursiyer olarak kaydını yaptıran tüm adaylarımıza  “İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı” ile “Online Sınav” hizmetini  veriyoruz. Kurs merkezimize kaydını yaptıran kursiyerin cep telefonuna e-modül kullanıcı bilgileri otomatik olarak SMS gönderilmektedir. Tüm kursiyerlerimiz bilgisayarda, tablette veya cep telefonunda dilediği her an 7/24 saat bu modüle giriş yaparak eğitim alabilmektedir. Her konu bittiğinde online sınav olmaktadırlar.

“İNTERAKTİF SÜRÜCÜ VE EHLİYET KİTABI” İLE “ONLİNE SINAV”  SİSTEMİNİN FAYDALARI NELERDİR?

DİL DESTEĞİ

“İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı” ile “Online Sınav” sistemi Türkçe, İngilizce ve Arapça dil desteği sunmaktadır.

DİJİTAL EĞİTİM DANIŞMANI

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı, aynı zamanda her aday için ayrı birer eğitim danışmanı içerir. Dijital Eğitim Danışmanı, adayın çalışmasını gözden geçirerek hangi konuları çalışması gerektiğini belirler. Adaylar, eğitim danışmanı tarafından yönlendirilen konuyu çalışarak eğitimlerini otomatik yönlendirebilir. Ayrıca, eğitim danışmanı adaya ait eğitim süresini değerlendirerek “Bugün sınav olsa, kaç puan alacağı”nı adaya bildirir ve adayı motive  eder.

E-SINAV’A UYGUN

Ülkemizde giderek yaygınlaşan E-Sınav uygulamasına katılacak olan adayların E-Sınav tecrübelerini artırarak, E-Sınava yönelik korku ve heyecanın yenilmesine yardımcı olur. Adaylar, tıpkı E-Sınava katılır gibi, deneme sınavı çözerek başarılarını artırırlar.

IOS VE ANDROİD UYUMLU

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı, cep telefonlarında hem IOS hem de ANDROID işletim sistemi ile uyumlu olup interaktif şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda tabletlerle de uyumludur. İsteyen aday bilgisayarında da kullanarak sistemi kullanabilir.

BASİT VE KOLAY KULLANIM

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabının kullanımı çok basit ve kolaydır. Sistem, yeni adayların eğitim almasını kolaylaştıracak şekilde kullanmasını öğreten özel bir modüle sahiptir. İlk kez giren adaylar zorluk çekmeden sistemi öğrenebilirler.

AKILLI İÇERİK

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı, akıllı içeriğe sahiptir. Sürücü adaylarının hangi konuları işlediğini, hangi konuları işlemediğini ayrı ayrı ve teker teker takip eder. Böylece, adaylar hangi konuları işlediklerini inceleyerek incelemedikleri sayfalardan devam ederler.

7/24 KULLANIM

İnteraktif Sürücü ve Eğitim Kitabı 7/24 kullanıma açıktır. Sürücü adayları, dilediği zaman kullanabilir. Böylece, sürücü kurslarında aldıkları eğitimi tekrar edebilirler, bir sonraki derse hazırlanabilirler ve anlamalarını pekiştirebilirler.